3:0
4:0
- : -

DDM Horní Počernice ORKA - FBC Kutná Hora 9:0
2. Filip Trnka, 11. Marek Flutka, 14. Adam Šindelář, 19. Tomáš Sadil, 23. Matěj Čech, 28. Tomáš Hruška, 29. Adam Šindelář, 30. Matěj Čech, 33. Jan Sedlák; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - Šimon Zeman ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 4:0;
36:00
32:05
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Sedlák bez asistence (9:0).
29:38
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matěj Čech, asistoval Filip Trnka (8:0).
28:27
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář, asistoval Ondřej Čech (7:0).
27:59
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Matěj Čech (6:0).
24:00
24:00
22:02
19:20
Vyloučen hráč Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:34
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Filip Trnka (4:0).
14:02
Vyloučen hráč Tobiáš Chaloupka družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
13:06
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář bez asistence (3:0).
12:00
12:00
10:36
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Marek Flutka, asistoval Ondřej Čech (2:0).
10:07
Vyloučen hráč Lukáš Lhota družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání.
01:26
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Filip Trnka, asistoval Tomáš Hruška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Šimon Zeman; hráči v poli: Jakub Rejna, Michal Schroller, Martin Smitka, Jan Martínek, Lukáš Lhota