2:4
1:3
- : -

Floor Maniacs Mělník - Wizards DDM Praha 10 3:12
13. Timotheos Apatsidis, 24. Timotheos Apatsidis, 26. Filip Robotka - 4. David Bouda, 5. Alex Šorf, 7. David Bouda, 9. Pavel Štutzbart, 10. Antonín Vyšata, 19. Alex Šorf, 23. David Bouda, 24. Alex Šorf, 24. Matěj Lisa, 28. Jan Stádník, 31. Jan Kaliberka, 33. David Bouda; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Sikora ? - Lukáš Talman ?; po třetinách: 0:5, 2:4, 1:3;
36:00
32:09
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda bez asistence (3:12).
31:47
Vyloučen hráč Filip Robotka družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za vražení zády.
30:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Kaliberka, asistoval Pavel Štutzbart (3:11).
27:52
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Stádník, asistoval David Bouda (3:10).
25:21
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Filip Robotka, asistoval Timotheos Apatsidis (3:9).
24:00
24:00
23:46
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matěj Lisa, asistoval David Bouda (2:9).
23:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Alex Šorf, asistoval Antonín Vyšata (2:8).
23:14
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Timotheos Apatsidis, asistoval Filip Robotka (2:7).
22:28
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Alex Šorf (1:7).
21:09
Vyloučen hráč Filip Robotka družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za sekání.
18:42
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Alex Šorf, asistoval David Bouda (1:6).
14:53
Timeout Floor Maniacs Mělník
12:19
12:00
12:00
09:16
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Antonín Vyšata bez asistence (0:5).
08:35
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval David Bouda (0:4).
06:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda bez asistence (0:3).
04:03
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Alex Šorf, asistoval Vít Křivonoska (0:2).
03:01
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Talman; hráči v poli: Pavel Štutzbart, David Bouda, Antonín Vyšata, Alex Šorf, Jan Stádník
00:00
Line-up domácích Floor Maniacs Mělník: brankář: Tomáš Sikora; hráči v poli: Filip Robotka, David Vetešník, Lukáš Mourek, Martin Koudelka, Petr Zamrazil