5:0
3:2
- : -

VŠO FLORBAL CHODOV B - BLACK ANGELS B 10:3
4. Vojtěch Doleček, 13. Jakub Seger, 20. Marek Bubeníček, 22. Jakub Seger, 23. Richard Marek, 25. Štěpán Vácha, 30. Štěpán Vácha, 32. Vojtěch Doleček, 33. Jakub Seger, 45. Aleš Weigner - 12. Jakub Fišer, 32. Tomáš Svoboda, 44. Kryštof Kostrhún; rozhodčí: Jiří Pochop - Martin Mašín; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Karel Hodík ? - Adam Trubka ?; po třetinách: 2:1, 5:0, 3:2;
44:22
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Aleš Weigner, asistoval Štěpán Vácha (10:3).
43:57
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Kryštof Kostrhún bez asistence (9:3).
38:39
Vyloučen hráč Jakub Seger družstva VŠO FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za hrubost.
32:02
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Jakub Seger, asistoval Aleš Weigner (9:2).
31:55
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Vojtěch Doleček bez asistence (8:2).
31:46
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Tomáš Svoboda bez asistence (7:2).
30:13
Vyloučen hráč David Benda družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:58
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Štěpán Vácha, asistoval Marek Bubeníček (7:1).
29:35
Vyloučen hráč Jan Prošek družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:40
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Štěpán Vácha, asistoval Richard Marek (6:1).
22:53
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Richard Marek bez asistence (5:1).
22:52
Ríša natáhl z půlky a nedal Trubkovi šanci. Už se ani neraduje, tohle si dává k snídani.
21:04
19:07
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Marek Bubeníček, asistoval Aleš Weigner (3:1).
18:49
Vyloučen hráč Tomáš Svoboda družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za hrubost.
18:49
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za špatné střídání.
18:49
Tohle se Blackům nepovedlo. Nejdříve hráli v 6 a poté v signalizovaném vyloučení Svoboda zrušil Ríšu v rohu.
17:04
Krasný výhoz brankáře Chodova, ale v samostatném úniku selhal Doleček.
15:36
Trestné střílení družstva VŠO FLORBAL CHODOV B neproměnil Ondřej Valenta.
15:01
O pauze jsme paralenem zachránili život asistentu trenéra Falberovi a můžeme pokračovat v boji.
15:00
15:00
14:59
Golman Chodova vytasil svoji lapačku a tak jdeme do šaten za stavu 2:1.
12:32
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Jakub Seger bez asistence (2:1).
12:32
Kočka, pes. Chodov si bere vedení z5.
11:32
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jakub Fišer bez asistence (1:1).
11:31
Nepovedený signál v podání Chodova a Fišer napravuje svoje předešlé vyloučení krásnou střelou pod rukáv.
08:55
Stejný roh, stejná kalamita, napravit jde stejný pořadatel. Ještě že tě máme Fety!
07:09
Vyloučen hráč Jakub Fišer družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za bránění ve hře.
07:09
Fišer byl na půli příliš důrazný a jde si dát na 2 minutky šlofíka.
06:21
Lacina teď hodně lacině po průniku a přiťuknutí Kostrhúna. Střela končí mimo.
03:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Štěpán Vácha (1:0).
03:41
Odražený balon by dokázal Doleček dostat za Trubkova záda i se zavřenýma očima.
03:07
Zatím nuda, největší higlight hromadný pád v rohu hostí. Pořadatelé ihned napravili.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Pochop a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS B: brankář: Adam Trubka; hráči v poli: Lubomír Seif, Adam Svítil, Jan Prošek, Jakub Fišer, David Benda