0:3
3:3
- : -

FBC Slavia Praha - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 3:8
35. Jiří Sedláček, 35. Šimon Pérez Lisa, 35. Tomáš Janovský - 6. Tomáš Balej, 7. Oliver Mahr, 22. Martin Eliáš, 23. Tomáš Balej, 23. Tomáš Balej, 25. Adam Lešuk, 34. Roman Major, 35. Roman Major; rozhodčí: Martin Klán - Anna Bejčková; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Vejvalka ? - Tomáš Kubata ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 3:3;
36:00
34:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Matěj Pleva (3:8).
34:47
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Šimon Pérez Lisa, asistoval Tomáš Janovský (2:8).
34:47
A ZASE!!!!!!!!
34:45
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Roman Major bez asistence (1:8).
34:23
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Matěj Pleva (1:7).
34:23
kubata teď asi obraně nepoděkuje
33:17
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Roman Major, asistoval Pavel Paulát (0:7).
33:17
roman major se po dlouhé době zase trefuje, golman s jeho projektilem neměl šanci
24:21
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Martin Eliáš (0:6).
24:00
24:00
23:59
zhodnocení: T.B.C bylo odměněno vysokým vedením za svůj konstantně ,,dobrý´´ předvedený výkon
22:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Balej, asistoval Adam Lešuk (0:5).
22:55
teď se nám s góly roztrhl pytel
22:52
Vyloučen hráč Šimon Pérez Lisa družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
22:40
21:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Adam Lešuk (0:3).
16:10
hráči T.B.C se při přesilovce potýkají v velkým problémem: míček se nechce držet na florbalkách
14:19
Vyloučen hráč Daniel Tipta družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:19
Balej jako správný kapitán vykoledoval faul
12:00
12:00
11:59
zhodnocení třetiny: T.B.C už vyběhalo pizzu a my už se můžeme těšit pouze na kvalitní florbal
09:11
může to vypadat že se hra uklidnila ale branka slavie je pod obrovským tlakem a my už jen čekáme na další zářez
06:47
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Oliver Mahr, asistoval Tomáš Balej (0:2).
06:47
já to řikal. svatyně slavie už se otřásá
05:34
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Balej, asistoval Martin Eliáš (0:1).
05:34
a je to tady Balej se opět trefuje
04:25
výkon hráčů T.B.C je opravdu špatný ale až všichni vyběhají pizzu,bude se určitě svatyně slavie otřásat v základech
00:30
a eliáš už to tam sází, fatál za fatálem. jeho hawai ho moc zřejmě nenastartovala
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Anna Bejčková.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr:
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha:
00:00
vítáme vás u onlinu 3. Ligy juniorů. Domácí T.B.C vyzve Slavii. Očekáváme že favorit soutěže nezaváhá přesto že nebudou hrát dlouholeté opory v obraně David Zeman a David Sochor.
00:00
Domácí hráči se o přestávce posílili jídlem z místní pizzerie, bohužel posílení docela přehnali, snad to nebude na jejich výkonu znát