4:0
1:0
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - SK Alien Nation 7:2
2. Pavel Paulát, 12. Martin Eliáš, 14. Pavel Paulát, 21. Ondřej Mikulášek, 23. Adam Lešuk, 24. Oliver Mahr, 36. Tomáš Balej - 6. David Schalek, 10. Martin Němec; rozhodčí: Miroslav Kuf - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Tomáš Kubata ? - Jan Řehák ?; po třetinách: 2:2, 4:0, 1:0;
36:00
35:03
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Balej, asistoval Adam Lešuk (7:2).
35:03
dělovka Baleje ze středu znamená další změnu skóre
34:00
Zít si ve svém obraném rohu jedná pořádek tak že háže alieny nekompromisně za mantinel
32:30
Kubata chytá nájezd alienů s ledovým klidem
24:00
24:00
23:59
na lavičce alienů je peklo, dostat dva góly od naších borců v přesilovce ale není žádná ostuda
23:27
T.B.C je smrtící v protiůtocích
23:24
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Oliver Mahr, asistoval Martin Eliáš (6:2).
22:50
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk bez asistence (5:2).
22:27
Vyloučen hráč Jiří Dolejš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
20:21
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Ondřej Mikulášek, asistoval Robert Křikava (4:2).
20:21
tak tahle spolupráce funguje, Křikava opět poslal na párek jednoho z alienů předal Mikuláškovi a ten svojí legendární střelou na přední tyč zvyšuje
19:15
Eliáš a zase tyč, tentokrát mu ta asistence nevyšla, Paulát byl daleko
18:00
lajna Lešuka teď drtí alieny v jejich pásmu, ale do branky soupeře to ne a ne padnout
17:50
kubata povzbuzuje své spoluhráče k lepšímu výkonu jako správný golman
14:00
Balej je v obraně opravdu důkladný, nic přes něj neprojde
13:14
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Paulát, asistoval Martin Eliáš (3:2).
13:14
eliáš dal na začátku sezóny alienům 9 gólů v jednom utkání, dnes ale asi chce jen asistence protože nahrává spoluhráčům o tyčky
12:00
12:00
11:41
Vyloučen hráč Martin Němec družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání.
11:41
T.B.C mělo šanci ještě otočit skóre v první části v přesilové hře si ale nic nevytvořilo
11:32
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Pavel Paulát (2:2).
09:35
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Martin Němec bez asistence (1:2).
05:45
Křikava opět prohodil aliena jako by se nechumelilo, střelba ovšem nepatří k jeho silným stránkám takže z toho nic nebylo
05:19
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil David Schalek, asistoval David Ryvola (1:1).
03:00
díky fatálu Zíta se mohl Kubata vyznamenat při úspěšném zákroku
01:55
Křikava teď poslal na párek jednoho alienů
01:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Paulát, asistoval Roman Major (1:0).