1:3
0:0
- : -

VSK ČVUT Praha Neo - Fbk Koleje Slovan  2:3
8. Michal Šmíd, 14. Jindřich Bareš - 16. Václav Otřísal, 19. Milan Trnka, 22. Martin Winter; rozhodčí: Daniel Nejedlo - David Hertz; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Novák ? - Jan Selinger ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:0;
36:00
35:59
Vyloučen hráč David Rozsíval družstva VSK ČVUT Praha Neo na 2 minuty za hra bez hokejky.
34:00
za hostujícím golmanem zazvonila tyč
33:49
Vyloučen hráč Ondřej Kostelník družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za hra rukou.
33:41
Timeout Fbk Koleje Slovan
24:00
24:00
22:30
hosté otáčí skore a dostávají se na koně. uvidíme, zda-li svou vzestupnou tendenci potvrdí v přesilové hře
22:00
Vyloučen hráč Michal Pirkl družstva VSK ČVUT Praha Neo na 2 minuty za sekání.
21:49
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil Martin Winter, asistoval Milan Trnka (2:3).
21:40
hosté v plném počtu, domácí se v podstatě k ničemu nedostali
20:30
domácí usazeni na útočné polovině, ale bez ohrožení hostující branky
19:29
Vyloučen hráč David Cajthaml družstva Fbk Koleje Slovan na 2 minuty za sekání.
19:29
jak říká kapitán hostů: "trochu sem ho polechtal, no"
18:14
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil Milan Trnka, asistoval Václav Otřísal (2:2).
18:14
gol hostů z hranice malého brankoviště. svým důrazem se prosadil hráč č. 12
17:25
pouze střela do boční konstrukce branky domácích
15:54
Branku družstva Fbk Koleje Slovan vstřelil Václav Otřísal, asistoval Michal Benák (2:1).
15:54
nejdříve neskutečný zákrok golmana domácích, kdy se stačil přesunout proti střele. nicméně v probíhající situaci se na brankovišti nejlépe zorientoval hostující hráč č. 19
13:59
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Jindřich Bareš, asistoval Rudolf Kristian (2:0).
13:59
omlouváme se všem, kteří sledují náš online, zapisovatel si vybral slabší chvilku, nesledoval dění na hřišti a tak vůbec neví, jak padl gol
13:30
stejně jako v první, tak i v druhé třetině sledujeme opatrný začátek z obou stran
12:01
na straně hostů probíhala o pauze porada, zatímco domácí využili čas na odpočinek
12:00
12:00
09:25
po obdržené brance převzal iniciativu utkání hostující tým
07:49
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil Michal Šmíd bez asistence (1:0).
07:49
po chybě v obraně hostů se střelou na vzdálenější tyč z velkého brankoviště prosazuje domácí hráč . 88
07:00
mírně aktivnější jsou domácí
06:10
střela střídá střelu, golmani na obou stranách si ted připisují jeden úspěšný zákrok za druhým