5:1
3:7
- : -

Sokol Benátky n/J - OLYMP FLORBAL B 11:9
3. Štěpán Winterling, 4. Albert Zettel, 14. David Sluka, 20. Albert Zettel, 22. Martin Keller, 23. Tomáš Jelínek, 26. Martin Keller, 30. David Sluka, 43. Václav Mlsna, 45. Václav Lauda, 45. Štěpán Winterling - 5. Tomáš Slavík, 18. Michal Karban, 31. Michal Karban, 34. Václav Lauda, 34. Matěj Hojdar, 38. Patrik Čeliš, 40. Filip Chodl, 40. Michal Karban, 44. Michal Karban; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Štěpán Šutek ? - Jan Tomáš ?; po třetinách: 3:1, 5:1, 3:7;
45:00
44:48
A Bednátky pojišťují své divoké vítězství gólem do prázdné brány. Děkujeme oběma týmům za nevšedn í zážitek a kupu branek! Nejlepší hráči - Keller a Karban.
44:47
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Štěpán Winterling, asistoval Tomáš Keller (11:9).
44:26
Tak tohle je na zfilmování, bohužel by z toho byl horor pro hráče s číslem 17, který si dal 30 vteřin před koncem po heroickém obratu vlastní gól.
44:25
Vlastní branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Václav Lauda (10:9).
43:07
Timeout OLYMP FLORBAL B
43:00
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Matěj Hojdar (9:9).
42:17
A sledujeme teď i hru 4 na 3, která vyústila v tomhle bláznivém zápase v gól Benátek, což byl zrovnaten tým který byl na hřišti ve třech lidech!
42:16
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Václav Mlsna, asistoval Tomáš Jelínek (9:8).
41:45
Vyloučen hráč Martin Kredba družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
41:33
Hru 4 na 4 lépe nacvičil Olymp, a hlavně má ve svých řadách Karbana, který otáčí skóre svým čtvrtým gólem v zápase!
41:10
Vyloučen hráč Tomáš Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za bránění ve hře.
41:10
Tenhle atraktivní zápas má všechno takže se teď podíváme i na to jak oba týmy nacvičily hru 4 na 4.
40:29
Vyloučen hráč Jan Šotola družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:51
A Karban stále nemá dost! Teď vymotal skupinu protihráčů, spoluhráčů i diváků a následně zavěsil do hattricku, čímž vyrovnal skóre na 8:8.
39:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban bez asistence (8:8).
39:31
Timeout Sokol Benátky n/J
39:06
A drama bude, ne že ne. Olmyp je na vlně, přehrává bezradné Benátky a sype jeden gól za druhým. Bude to ale stačit?
39:05
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Filip Chodl, asistoval Tomáš Staněk (8:7).
37:40
A máme tady drama! Olymp proměnil přesilovku a díky čtyřbodovému Karbanovi už ztrácí jen dva góly.
37:09
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Michal Karban (8:6).
35:15
Vyloučen hráč Štěpán Winterling družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za hrubost.
33:46
Olymp dramatizuje zápas dvěma slepenými góly během 30 vteřin, ještě to bude napínavé,
33:45
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Hojdar, asistoval Michal Karban (8:5).
33:14
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Václav Lauda, asistoval Jan Hladík (8:4).
31:29
Vyloučen hráč Martin Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
30:50
Třetí část začala svižně, hned v prní minutě se podruhé v utkání prosazuje dvojice Barban - Čeliš.
30:49
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Patrik Čeliš (8:3).
30:00
30:00
29:36
Benátky opět skórují a kdo jiný si z této akce mohl odnést bod než obránce Martin Keller s číslem 25, který tak na konci druhé třetiny posbíral už 6 bodů (2+4).
29:35
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil David Sluka, asistoval Martin Keller (8:2).
25:19
Tomáš Keller z Benátek proměňuje zápas ve svoji one man show a suverénně proměňuje střelou pod víko trestné střílení.
25:18
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Keller z trestného střílení (7:2).
22:23
Olympu se to začíná sypat, Benátky okamžitě přidávají další gól a vedou už o čtyři branky.
22:22
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Martin Keller (6:2).
22:00
Za Benátky se teď utrhnul obránce s číslem 25 a po sóle přes celé hřiště zavěsil.
21:44
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Keller bez asistence (5:2).
19:25
Benátky se prosazují díky důrazu před bránou a opět odskakují o dva góly.
19:24
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Albert Zettel, asistoval Václav Boubín (4:2).
17:11
Olmyp se nevzdává, po další hezké akci a přihrávce zpoza brány snižuje na 2:3 a drží naději na týmové body.
17:10
15:00
15:00
13:20
Benátky předvedly rychlý kontr, který skončil po nahrávce zleva střelou po zemi až za golmanem v brance
13:19
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil David Sluka, asistoval Štěpán Winterling (3:1).
11:50
V utkání se nám teď trochu přitvrdilo, všiml si toho i rozhodčí a po další srážce na mantinelu vyzval oby týmy k větší opatrnosti. To kvituje pořadatelská dvojice zodpovědná právě za mantiely, které teď několikrát museli jít přerovnávat.
04:27
Olymp odpovídá v podobném duchu a střílí krásnou branku taky po přihrávce do prázdné kasy!
04:26
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Tomáš Staněk (2:1).
03:54
Benátky rozjíždějí ofenzivní kolotoč - druhá branka během dvou minut stála za to, po krosu od pravého mantinelu měl střelec před prázdnou bránou spoustu času.
03:53
02:30
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Štěpán Winterling, asistoval Martin Keller (1:0).
00:32
Vyloučen hráč Michal Karban družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Tomáš; hráči v poli: Filip Chodl, Tomáš Jirát, Patrik Čeliš, Michal Karban, Matěj Hojdar