1:2
1:0
- : -

Panthers Praha C POWER - IBK Svatý hole Kladno B 5:4pn
8. Ondřej Trnka, 10. Lukáš Pokorný, 25. Daniel Škvor, 45. Martin Eckstein, N Daniel Škvor - 10. Jiří Hloušek, 12. Pavel Habada, 17. Ondřej Kujan, 19. Michal Šmíd; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Daniel Škvor a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Lukáš Pokorný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč Jiří Hloušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč Pavel Habada , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč Jan Holý , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:57
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein, asistoval Štěpán Andrle (4:4).
41:50
Vyloučen hráč Jindřich Buša družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:32
Ani poky nedokázal usměrnit kulatý nesmysl do branky svého soka.
38:55
Ecstein parádně na Škvora, ten však vyslal jen do rohu.
37:00
Škvor prověřil hostujícího brankaře, ten byl pozorný.
30:00
30:00
25:30
Hostí se nemohou shodnout na tom co se jim líbí, jeden se zlobí za fauly, druhý na něj pokřikuje ať výhodu využije.
24:14
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval Martin Doležal (3:4).
24:14
Panthers využívají nabídnuté početní výhody a stahují na rozdíl jedné branky
22:52
Vyloučen hráč Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za hrubost.
22:45
Poky pálí jen do tenisky Novosada
18:16
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Michal Šmíd bez asistence (2:4).
18:10
Kamil Sedlák teď ukázal nádherný klik s výskokem ve svém obranném rohu.
16:52
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Ondřej Kujan, asistoval Jan Holý (2:3).
15:30
Hra je zatím velice nudná, největší pozdvižení vzbudila otázka, jestli byl dres Kamila Sedláka zmenšen při praní, nebo zda Kamil Sedlák nabral na svalové hmotě.
15:00
15:00
14:55
Vyloučen hráč Štěpán Andrle družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:50
Škvor nabídl ze standartky Ecsteinovi, tomu se však nepodařilo propálit zeď hostí.
12:40
Buša si asi spletl sporty a na brankovišti předvádí skok daleký.
11:10
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Pavel Habada, asistoval Michal Šmíd (2:2).
10:50
Škvor pálí mezi betony, škvírka tam však nebyla
09:43
Vyloučen hráč Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:21
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jiří Hloušek, asistoval Tomáš Prchal (2:1).
09:05
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Štěpán Andrle (2:0).
07:33
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Ondřej Trnka, asistoval Václav Mudruňka (1:0).
07:33
Domácí využili špatně postavené obrany a otevírají gólový účet zápasu.
04:34
Bendík pohrdl nabídkou do prázdné brány.