1:1
2:2
- : -

SKP Nový Jičín - FBK Frenštát - FBC Vikings Kopřivnice 3:4
22. Michaela Strnadlová, 29. Denisa Tomášková, 36. Ivana Holišová - 7. Adéla Prašivková, 19. Petra Svobodová, 33. Veronika Franková, 33. Adéla Prašivková; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Nowak; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ivana Řezníčková ? - Aneta Hromádková ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:2;
36:00
35:55
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Ivana Holišová, asistoval Denisa Tomášková (3:4).
33:41
Timeout SKP Nový Jičín - FBK Frenštát
33:41
Vyloučen hráč Markéta Galková družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Prašivková, asistoval Adéla Machová (2:4).
32:43
Prašivková krásnou bekhendovou střelou zvyšuje náskok Kopřivnice.
32:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Veronika Franková, asistoval Adéla Prašivková (2:3).
31:45
Vyloučen hráč Markéta Kostelníková družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 2 minuty za sekání.
28:22
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Denisa Tomášková, asistoval Bohumila Kyselá (2:2).
24:00
24:00
21:36
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Michaela Strnadlová bez asistence (1:2).
18:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petra Svobodová, asistoval Denisa Černošková (0:2).
12:00
12:00
06:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Prašivková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Nowak.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Aneta Hromádková; hráči v poli: Denisa Černošková, Petra Svobodová, Martina Bittnerová, Adéla Prašivková, Denisa Staškovanová