4:0
6:0
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - Sokol Pardubice C - MŽ 10:0
3. Jakub Hampl, 9. Jakub Hampl, 12. Václav Tošovský, 12. Jan Válek, 15. Jan Válek, 17. Václav Tošovský, 17. Pavel Koubalík, 21. Václav Tošovský, 21. Jan Pek, 21. Jan Pek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Šolc ? - Jakub Mikula ?; po třetinách: 4:0, 6:0;
24:00
23:02
Sympatický výkon podává golman Pardubic, díky jeho výkonu není gólové manko dvojnásobné.
22:15
Pardubice se zuby nehty snaží zachovat si čest a vsítit branku. Zatím nezdárně.
20:40
Tošovský na Peka, Pek na Tošovského, tito chlapci to na sebe zjevně umí.
20:39
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Pek, asistoval Pavel Koubalík (10:0).
20:15
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Pek, asistoval Václav Tošovský (9:0).
20:10
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Tošovský, asistoval Jan Pek (8:0).
18:02
Hra Sokolu Pardubice připomína hru jejich kolegů z A týmu HC Dynama Pardubice.
17:50
Skvělý zákrok Pardubického golmana Mikuli.
16:36
Koubalík se obtáčí okolo tyče a zakončuje.
16:35
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Pavel Koubalík, asistoval Václav Tošovský (7:0).
16:00
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Tošovský bez asistence (6:0).
15:59
Tošovský opět nekompromisní.
14:51
Standartní situace Předměřic končí na tyči.
14:46
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Válek bez asistence (5:0).
12:15
Pardubičtí vstupují do nové třetiny s velkým odhodláním, ale i nadále je obraz hry nakloněn spíše Předměřickým.
12:00
12:00
11:16
Klička, stahovačka, gól. Válek demonstruje jasné heslo, že v jednoduchosti je krása.
11:15
11:01
Předměřice navyšují stav na 3:0! Branku vstřelil Tošovský.
11:00
08:19
Jakub Hampl si z pravé strany přebírá míček a vymetá víko!
08:18
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Hampl bez asistence (2:0).
05:42
Šolc předvádí jistý zákrok a drží tak svoji svatyni bez obdržené branky.
04:12
Nevyužito!
04:10
Standartka pro Předměřice ze slibné pozice.
02:19
Po nepřehledné situaci v rohu se míček odrazil k Hamplovi a ten backhandem otevírá skóre.