1:0
2:2
- : -

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FbC Sokol Předměřice n/L 3:2
1. Max Holásek, 16. Filip Pavliš, 23. Dominik Novák - 15. Pavel Koubalík, 16. Jan Pek; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Štěpán Appl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Křivková ? - Vojtěch Ujec ?; po třetinách: 1:0, 2:2;
24:00
22:54
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
22:02
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Dominik Novák, asistoval Daniel Novotný (3:2).
15:50
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Filip Pavliš bez asistence (2:2).
15:41
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Pek, asistoval Petr Hlušička (1:2).
14:35
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Pavel Koubalík bez asistence (1:1).
12:00
12:00
04:56
Vyloučen hráč Dominik Novák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:26
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Daniel Novotný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kubelka a Štěpán Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Tomáš Jakub Janáček, Jakub Renza, Tomáš Řehůřek, Dominik Novák, Mikuláš Bulva