0:1
1:1
- : -

FBC TIGERS PORUBA - Z.F.K. AQM Petrovice 3:3
6. Jaromír Kuchař, 10. Milan Ganišin, 32. Jaromír Kuchař - 5. Adam Waliczek, 18. David Morcinek, 36. Matěj Mlotek; rozhodčí: Jiří Frömmel - Jiří Večerek; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Lukáš Vrba ? - Vojtěch Rakus ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1;
36:00
35:59
Hra končí zcela zaslouženě vyrovnaným výsledkem 3:3. Děkujeme hráčům, divákům a rozhodčím za zápas.
35:47
Dámy a pánové, je to konečně tady! Petrovice využívají přesilovou hru a konečně střílí v zápase gól! Po velmi neúspěšném zápasu si alespoň ke konci spravili chuť.
35:14
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
35:14
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Matěj Mlotek, asistoval Petr Horák (3:3).
33:01
Rychlá střela Kuby Famfrly letěla jen těsně kolem brány, takže gólman nemusel tentokrát zasahovat.
31:38
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Jaromír Kuchař bez asistence (3:2).
31:38
Výbornou skrytou střelou Jardy Kuchaře jde tým Tigers Poruba do vedení za jednobrankového rozdílu.
29:59
Vyloučen hráč Patrik Bocko družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
29:30
Vyloučen hráč Jaromír Kuchař družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:30
Hráč Tigers Poruba Jarda Kuchař se nepáral se soupeřem a dostává dvouminutový trest za vrážení.
28:00
Petrovice se vrátili do hry a sledujeme opět vyrovnaný zápas.
27:00
Tigers v pěti hráčích se dostávají k míčku a vyvíjí značný tlak na petrovickou bránu.
24:52
Nepřetržitý petrovický tlak nevedl ke vstřelení branky v přesilové hře.
24:00
24:00
22:53
Vyloučen hráč Marek Glumbík družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
21:00
Petrovice výborně brání a zatím nepustili Tigers ke vstřelení třetí branky.
18:45
Značný tlak na petrovickou branku zatím nevedl ke gólu, pokus Ondry Keberleho byl na poslední chvíli zmařen.
17:47
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil David Morcinek, asistoval Jakub Palowski (2:2).
17:00
Hra vypadá jako na houpačce, hraje se vyrovnaně na obě strany.
13:06
Tým Tigers Poruba úspěšně ustál tlak Petrovic a hraje opět v plném počtu.
12:25
Přesilová hra celku Petrovice je velmi produktivní a Tigers jsou pod neustálým tlakem, ale branka zatím do brány ostravského celku nespadla.
12:00
12:00
11:07
Vyloučen hráč Matěj Šupík družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
11:07
Hráč Tigers Poruba Matěj Šupík vyloučen za zbytečné seknutí u mantinelu.
09:26
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Milan Ganišin, asistoval Jaromír Kuchař (2:1).
09:26
Nekonečné kombinování celku Tigers nakonec vedlo ke gólu v přesilové hře.
08:08
Vyloučen hráč Matěj Mlotek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
07:00
Ikdyž celek Tiger Poruba byl ze začátku lepším týmem, nyní jsme svědky naprosto vyrovnaného zápasu.
05:47
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Jaromír Kuchař, asistoval Jan Gavenda (1:1).
04:13
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Waliczek, asistoval Petr Horák (0:1).