3:0
4:2
- : -

Z.F.K. Petrovice B - 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang  10:3
2. Martin Schulhauser, 5. Martin Schulhauser, 12. Vítězslav Růžička, 15. Daniel Olšák, 17. Vítězslav Růžička, 23. Vojtěch Mrkva, 27. Michal Olšák, 28. Vítězslav Růžička, 30. Martin Schulhauser, 37. Vítězslav Růžička - 10. Ondřej Miklas, 35. Ondřej Bojko, 38. Martin Grobelný; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:2 + Libor Veselý 5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Pavel Šuška ? - Tomáš Veltšmíd ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 4:2;
39:00
38:49
Vyloučen hráč Libor Veselý družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang na 5 minut za hrubost.
37:23
Vyloučen hráč Ondřej Miklas družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang na 2 minuty za hra rukou.
37:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Martin Grobelný, asistoval Ondřej Bojko (10:3).
36:33
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Jiří Mareš (10:2).
35:41
Vyloučen hráč Libor Veselý družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang na 2 minuty za sekání.
34:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Ondřej Bojko, asistoval Martin Grobelný (9:2).
32:31
Vyloučen hráč Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
31:51
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice B neproměnil Vojtěch Mrkva.
29:37
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (9:1).
27:59
26:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Michal Olšák, asistoval Vítězslav Růžička (7:1).
26:00
26:00
22:57
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vojtěch Mrkva, asistoval Vítězslav Růžička (6:1).
16:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Michal Olšák (5:1).
14:58
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Daniel Olšák, asistoval Jiří Mareš (4:1).
13:00
13:00
11:16
09:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang vstřelil Ondřej Miklas, asistoval Roman Sladký (2:1).
04:55
01:34
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang : brankář: Tomáš Veltšmíd; hráči v poli: Martin Grobelný, Ondřej Miklas, Jiří Velecký, Roman Sladký, Libor Veselý