2:3
- : -
SK ANAKONDA

FBC Spartak Bílovec C - SK ANAKONDA 6:6
4. Patrik Kolarovský, 7. Radim Richtár, 10. Pavel Mičulka, 24. Josef Horák, 28. Pavel Mičulka, 28. Patrik Kolarovský - 2. Pavel Dušek, 8. Pavel Dušek, 18. Pavel Dušek, 29. Jan Michálek, 31. Jan Michálek, 36. Pavel Dušek; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Martin Kotala; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zbyněk Hoza ? - David Pastorek ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:3;
36:00
35:04
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil Pavel Dušek, asistoval David Mikšík (6:6).
33:45
Timeout SK ANAKONDA
30:12
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil Jan Michálek, asistoval Pavel Dušek (6:5).
28:23
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil Jan Michálek, asistoval David Krátký (6:4).
27:38
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Patrik Kolarovský bez asistence (6:3).
27:27
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Pavel Mičulka bez asistence (5:3).
24:00
24:00
23:26
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Josef Horák, asistoval Petr Pastrňák (4:3).
20:30
Vyloučen hráč Petr Tománek družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za sekání.
17:41
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil Pavel Dušek, asistoval Jan Michálek (3:3).
12:00
12:00
09:47
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Pavel Mičulka, asistoval Petr Pastrňák (3:2).
07:08
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil Pavel Dušek bez asistence (2:2).
06:36
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Radim Richtár, asistoval Jakub Hradský (2:1).
03:37
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Patrik Kolarovský, asistoval Vojtěch Beilner (1:1).
01:39
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil Pavel Dušek, asistoval Jan Michálek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů SK ANAKONDA: brankář: David Pastorek; hráči v poli: Matyáš Sotorník, David Krátký, Martin Glauder, Radomír Pauler, Pavel Dušek
00:00
Line-up domácích FBC Spartak Bílovec C: brankář: Zbyněk Hoza; hráči v poli: Josef Horák, Jakub Hradský, Jaromír Mičulka, Vojtěch Beilner, Patrik Kolarovský