1:0
3:3
- : -

FBC TIGERS PORUBA - Flashing Stars Havířov B 4:5
19. Rostislav Křikava, 28. Ondřej Maleňák, 34. Miroslav Keberle, 36. Miroslav Keberle - 2. Jan Bomba, 12. Jiří Vyležík, 25. Jiří Vyležík, 29. Jiří Vyležík, 33. Jiří Vyležík; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Martin Kotala; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Škuta ?, David Gitter ? - Marek Nejedlý ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:3;
36:00
35:35
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Miroslav Keberle, asistoval Ondřej Keberle (4:5).
35:01
Timeout FBC TIGERS PORUBA
33:51
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Miroslav Keberle, asistoval Ondřej Maleňák (3:5).
32:23
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jiří Vyležík, asistoval Zdeněk Bartoš (2:5).
30:57
Vyloučen hráč Marek Glumbík družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:05
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jiří Vyležík, asistoval Marek Nejedlý (2:4).
27:16
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Ondřej Maleňák, asistoval Miroslav Keberle (2:3).
24:54
24:00
24:00
20:46
Vyloučen hráč Jaroslav Zíka družstva Flashing Stars Havířov B na 2 minuty za sekání.
18:37
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Rostislav Křikava, asistoval Marek Glumbík (1:2).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Gitter družstva FBC TIGERS PORUBA
12:00
12:00
11:54
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jiří Vyležík, asistoval Patrik Mikeš (0:2).
01:32
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jan Bomba bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů Flashing Stars Havířov B: brankář: Marek Nejedlý; hráči v poli: Zdeněk Bartoš, Jaroslav Zíka, Patrik Mikeš, Roman Foltýn, Filip Železňák
00:00
Line-up domácích FBC TIGERS PORUBA: brankář: Ondřej Škuta; hráči v poli: Pavel Bednář, Ondřej Fojt, Milan Ganišin, Marek Glumbík, Jakub Hlinský