4:1
3:2
- : -

Flashing Stars Havířov B - FBC Spartak Bílovec C 8:4
7. Zdeněk Bartoš, 14. Jaroslav Zíka, 16. Jiří Vyležík, 22. Jiří Vyležík, 23. Jaroslav Zíka, 27. Jaroslav Zíka, 28. Jiří Vyležík, 36. Jaroslav Zíka - 12. Pavel Mičulka, 19. Radim Richtár, 25. Radim Richtár, 28. Václav Šumšal; rozhodčí: Radim Heiser - Michal Sládek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Zbyněk Hoza ?; po třetinách: 1:1, 4:1, 3:2;
36:00
35:23
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jaroslav Zíka, asistoval Zdeněk Bartoš (8:4).
34:18
Vyloučen hráč Vojtěch Beilner družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:30
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Václav Šumšal, asistoval Petr Tománek (7:4).
27:17
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jiří Vyležík, asistoval Jaroslav Zíka (7:3).
26:50
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jaroslav Zíka, asistoval Jiří Vyležík (6:3).
24:44
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Radim Richtár, asistoval Petr Pastrňák (5:3).
24:00
24:00
22:44
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jaroslav Zíka, asistoval Patrik Mikeš (5:2).
21:06
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jiří Vyležík bez asistence (4:2).
18:29
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Radim Richtár, asistoval Pavel Mičulka (3:2).
15:02
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Jiří Vyležík, asistoval Zdeněk Bartoš (3:1).
13:52
12:00
12:00
11:19
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Pavel Mičulka, asistoval Radim Richtár (1:1).
06:59
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Heiser a Michal Sládek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Bílovec C: brankář: Zbyněk Hoza; hráči v poli: Josef Horák, Vojtěch Beilner, Patrik Kolarovský, Jakub Hradský, Jaromír Mičulka
00:00
Line-up domácích Flashing Stars Havířov B: brankář: Marek Nejedlý; hráči v poli: Patrik Mikeš, Václav Furčák, Filip Železňák, Martin Gelnar, Roman Foltýn