2:0
0:3
- : -

TJ Sokol H. Brod - Snipers Třebíč 5:4
4. Filip Lébl, 9. Václav Strašík, 12. Zdeněk Kadlec, 25. Filip Lébl, 28. Josef Žáček - 4. Adam Benáček, 32. Kryštof Buchtela, 43. Jiří Procházka, 45. Michal Šípka; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Jan Daňhel ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:3;
45:00
44:34
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Šípka, asistoval Adam Robotka (5:4).
42:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Procházka, asistoval Michal Šípka (5:3).
40:34
Vyloučen hráč Martin Kolář družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:29
Vyloučen hráč Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
38:29
Vyloučen hráč Václav Strašík družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
31:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Kryštof Buchtela, asistoval Adam Benáček (5:2).
30:00
30:00
28:45
Vyloučen hráč Filip Lébl družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
27:33
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Josef Žáček, asistoval Václav Strašík (5:1).
24:31
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Filip Lébl, asistoval Josef Žáček (4:1).
15:00
15:00
11:53
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Zdeněk Kadlec, asistoval Josef Žáček (3:1).
08:02
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Václav Strašík, asistoval Josef Žáček (2:1).
05:46
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
03:52
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Filip Lébl bez asistence (1:1).
03:09
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Kryštof Buchtela (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H. Brod: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Filip Lébl, Daniel Vorlíček, Vít Pecen, Zdeněk Kadlec, Josef Žáček