4:0
1:2
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B 6:3
11. František Pavlík, 15. Martin Šimera, 17. Jonáš Borovský, 21. Jonáš Borovský, 21. Jonáš Borovský, 35. Oliver Miech - 10. Jan Lis, 34. Jakub Homola, 36. Filip Kuneš; rozhodčí: Vojtěch Marszalek - Martin Cieslar; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Doležal ? - Martin Staněk ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 1:2;
36:00
35:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Filip Kuneš, asistoval Marek Zabral (6:3).
34:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Oliver Miech, asistoval Marián Kufa (6:2).
33:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jakub Homola bez asistence (5:2).
28:42
Vyloučen hráč Matěj Práger družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:24
Vyloučen hráč Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
20:42
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Jonáš Borovský, asistoval Šimon Toška (5:1).
20:27
19:43
Vyloučen hráč Martin Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ na 2 minuty za sekání.
16:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Jonáš Borovský, asistoval František Pavlík (3:1).
14:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Martin Šimera bez asistence (2:1).
12:00
12:00
10:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil František Pavlík, asistoval Jonáš Borovský (1:1).
09:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jan Lis bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Marszalek a Martin Cieslar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Martin Staněk; hráči v poli: Viktor Heiser, Petr Polášek, Maxim Grega, Jonáš Dej, Aleš Gobel