3:1
2:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Florbal Exelsior Havířov 6:2
6. Daniel Chatrný, 20. Patrik Zbořil, 20. Vojtěch Murín, 21. Tomáš Friedrich, 29. Lukáš Pobořil, 32. Maxim Grega - 19. Tomáš Blus, 32. Tomáš Haničák; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Prašivka ? - Erik Beza ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:1;
36:00
32:08
Vyloučen hráč Jan Warcholek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
31:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Haničák, asistoval Petr Martynek (6:2).
31:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Maxim Grega, asistoval Richard Pum (6:1).
30:00
Vyloučen hráč David Toman družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
28:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil bez asistence (5:1).
24:00
24:00
20:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Friedrich, asistoval Jindřich Žalud (4:1).
19:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Murín, asistoval Lukáš Pobořil (3:1).
19:26
Vlastní branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Patrik Zbořil (2:1).
18:59
Vyloučen hráč Vojtěch Škůrek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
18:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Blus, asistoval Ondřej Urbančík (1:1).
12:00
12:00
05:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Aleš Gobel, Vojtěch Murín, Adam Mikoláš, Daniel Chatrný, Lukáš Pobořil