2:2
- : -
SK ANAKONDA

SK ANAKONDA - FBC Honey Badgers F-M 2:8
27. Pavel Dušek, 31. Pavel Dušek - 6. Martin Nenička, 7. Václav Štrbák, 11. Filip Závodný, 12. Lukáš Žurek, 13. Lukáš Žurek, 23. Filip Závodný, 25. Vít Kahánek, 34. Václav Štrbák; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Pastorek ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 0:4, 0:2, 2:2;
36:00
33:13
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Václav Štrbák, asistoval Vít Kahánek (2:8).
30:33
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil Pavel Dušek, asistoval David Krátký (2:7).
26:22
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil Pavel Dušek, asistoval David Krátký (1:7).
24:53
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Martin Nenička (0:7).
24:00
24:00
22:49
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný, asistoval Václav Štrbák (0:6).
14:34
Vyloučen hráč Vít Kahánek družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
13:19
Vyloučen hráč Adam Sotorník družstva SK ANAKONDA na 2 minuty za bránění ve hře.
12:40
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Vojtěch Gřundel (0:5).
12:35
Vyloučen hráč Matyáš Sotorník družstva SK ANAKONDA na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
11:36
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Radek Měrka (0:4).
10:31
07:47
Vyloučen hráč Radek Měrka družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za hrubost.
06:33
05:52
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Nenička, asistoval Václav Štrbák (0:1).
01:18
Vyloučen hráč Martin Nenička družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Lukáš Žurek, Martin Nenička, Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák