3:1
3:0
- : -

FBC Honey Badgers F-M - Flashing Stars Havířov B 10:1
2. Vít Kahánek, 2. Vít Kahánek, 6. Vít Kahánek, 7. Lukáš Žurek, 14. Filip Závodný, 17. Martin Nenička, 17. Vojtěch Gřundel, 25. Vít Kahánek, 32. Vít Kahánek, 35. Vít Kahánek - 21. Martin Szotek; rozhodčí: Aleš Onderka - Jakub Krátký; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Marek Nejedlý ?; po třetinách: 4:0, 3:1, 3:0;
36:00
34:33
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek bez asistence (10:1).
31:56
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Martin Nenička (9:1).
24:17
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Václav Štrbák (8:1).
24:00
24:00
22:48
Vyloučen hráč Rostislav Kubicius družstva Flashing Stars Havířov B na 2 minuty za sekání.
20:58
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Martin Szotek, asistoval Martin Gelnar (7:1).
16:30
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Václav Štrbák (7:0).
16:16
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Nenička, asistoval Filip Závodný (6:0).
14:13
13:17
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný, asistoval Vojtěch Gřundel (5:0).
12:00
12:00
06:44
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Václav Štrbák (4:0).
05:15
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Vojtěch Gřundel (3:0).
01:45
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Martin Kalivoda (2:0).
01:13
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Filip Závodný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Jakub Krátký.
00:00
00:00
Line-up hostů Flashing Stars Havířov B:
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Lukáš Žurek, Martin Nenička, Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák