3:1
5:3
- : -

TJ Olympia Bruntál - FBC TIGERS PORUBA 11:4
3. Dominik Oltyán, 4. Dominik Oltyán, 7. Viktor Zatloukal, 14. Jakub Lang, 18. Viktor Zatloukal, 20. Viktor Zatloukal, 25. Viktor Zatloukal, 29. Jakub Lang, 31. Dominik Oltyán, 35. Jakub Lang, 35. Dominik Oltyán - 22. Vojtěch Chovanec, 25. Tomáš Tonka, 25. Tomáš Tonka, 29. Tomáš Tonka; rozhodčí: Matěj Krušberský - Daniel Gebauer; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Skalický ? - Vojtěch Majka ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 5:3;
36:00
34:10
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Libor Výmola (11:4).
34:00
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang, asistoval Jakub Lang (10:4).
30:50
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán bez asistence (9:4).
28:56
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Tomáš Tonka bez asistence (8:4).
28:07
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang, asistoval Viktor Zatloukal (8:3).
24:53
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Tomáš Tonka, asistoval Jaroslav Kaprál (7:3).
24:19
24:12
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal bez asistence (7:1).
24:00
24:00
21:11
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Vojtěch Chovanec, asistoval Jan Szurman (6:1).
19:22
17:58
13:59
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang, asistoval Dominik Oltyán (4:0).
12:00
12:00
11:18
Vyloučen hráč Adam Buchtela družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za špatné střídání.
06:23
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Tomáš Sýkora (3:0).
03:32
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán bez asistence (2:0).
02:34
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Viktor Zatloukal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Krušberský a Daniel Gebauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TIGERS PORUBA: brankář: Vojtěch Majka; hráči v poli: Denis Chodura, Barbora Bestová, Jakub Kocián, Jaroslav Kaprál, Tomáš Tonka
00:00
Line-up domácích TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Josef Černý, Jakub Lang, Viktor Zatloukal, Šimon Gebauer, Libor Výmola