1:1
6:2
- : -

TJ Olympia Bruntál - FBC "BARBARIENS" H. Životice 9:3
6. Viktor Zatloukal, 7. Josef Černý, 24. Jakub Lang, 25. Dominik Oltyán, 28. Dominik Oltyán, 32. Josef Černý, 32. Šimon Nádvorník, 34. Jakub Lang, 36. Šimon Nádvorník - 21. Patrik Skaličan, 34. Romana Paprskářová, 36. Patrik Skaličan; rozhodčí: Matěj Krušberský - Daniel Gebauer; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Roman Skalický ? - Radim Mikunda ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 6:2;
36:00
35:57
Vyloučen hráč Dominik Oltyán družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:34
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Šimon Nádvorník bez asistence (9:3).
35:29
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Patrik Skaličan bez asistence (8:3).
33:57
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang bez asistence (8:2).
33:49
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Romana Paprskářová, asistoval Tomáš Schenk (7:2).
31:54
Vyloučen hráč Dominik Oltyán družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za sekání.
31:31
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Šimon Nádvorník, asistoval Dominik Oltyán (7:1).
31:01
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Josef Černý, asistoval Dominik Oltyán (6:1).
27:00
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Libor Výmola (5:1).
24:36
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán bez asistence (4:1).
24:00
24:00
23:30
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang, asistoval Viktor Zatloukal (3:1).
20:48
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Patrik Skaličan, asistoval Jan Vaněk (2:1).
14:08
Vyloučen hráč Jan Vaněk družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
07:54
Vyloučen hráč Romana Paprskářová družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za bránění ve hře.
06:59
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Josef Černý, asistoval Adam Buchtela (2:0).
05:40
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Jakub Lang (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Krušberský a Daniel Gebauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC "BARBARIENS" H. Životice:
00:00
Line-up domácích TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Josef Černý, Jakub Lang, Viktor Zatloukal, Libor Výmola