0:2
3:2
- : -

SPORT CLUB Klatovy - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:9
29. Eliška Mídová, 30. Kristýna Štampachová, 33. Eliška Mídová - 4. Dominika Vatahová, 4. Dominika Vatahová, 7. Dominika Vatahová, 9. Dominika Vatahová, 12. Kamila Kaslová, 15. Kamila Kaslová, 24. Barbora Krňoulová, 28. Kamila Kaslová, 35. Eliška Mrázová; rozhodčí: Arťom Ňorba - Marek Lukeš; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Pavlína Jiříčková 20 - Kateřina Valečková 15; po třetinách: 0:5, 0:2, 3:2;
36:00
34:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eliška Mrázová bez asistence (3:9).
33:46
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:22
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Eliška Mídová, asistoval Andrea Žižková (3:8).
29:48
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kristýna Štampachová bez asistence (2:8).
28:01
27:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kamila Kaslová bez asistence (0:8).
24:00
24:00
23:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Krňoulová, asistoval Eliška Mrázová (0:7).
14:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kamila Kaslová bez asistence (0:6).
13:45
Vyloučen hráč Denisa Razímová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kamila Kaslová, asistoval Eliška Mrázová (0:5).
08:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Kamila Kaslová (0:4).
06:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Lucie Bejčková (0:3).
03:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Barbora Krňoulová (0:2).
03:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Terezie Lejbová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Arťom Ňorba a Marek Lukeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Alžběta Kopřivová, Dominika Vatahová, Veronika Lízalová, Terezie Lejbová
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Pavlína Jiříčková; hráči v poli: Adéla Jarešová, Simona Šteflová, Daniela Lorencová, Hana Maňasová, Kristýna Štampachová