1:0
0:0
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - 1. FBC DDM Děčín IV 1:2
14. Tereza Suková - 4. Veronika Rejtharová, 7. Ema Mlatečková; rozhodčí: Jitka Píšová - Klára Kafková; vyloučení: 0:1 + Karolína Hanzlíková 5 + ČK1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Květa Hronová 14 - Nikola Nová 11; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:0;
30:00
29:15
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
27:54
Vyloučen hráč Karolína Hanzlíková družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:54
Vyloučen hráč Karolína Hanzlíková družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 5 minut za neuvedení v sestavě.
27:54
Vyloučen hráč Karolína Hanzlíková družstva 1. FBC DDM Děčín IV do konce utkání.
20:00
20:00
18:34
Trestné střílení družstva 1. FBC DDM Děčín IV neproměnil Elena Nygrýnová.
13:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Tereza Suková, asistoval Anežka Kalašová (1:2).
10:00
10:00
06:38
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Ema Mlatečková bez asistence (0:2).
03:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Veronika Rejtharová, asistoval Lucie Zavadilová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Klára Kafková.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Květa Hronová; hráči v poli: Andrea Nerudová, Lenka Turková, Liliana Šindelářová, Tereza Suková, Anežka Kalašová