1:4
0:4
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FB Hurrican Karlovy Vary 1:8
21. Ondřej Ježek - 13. Martin Krejčí, 17. Tomáš Riedl, 21. Tom Schöniger, 22. Jaromír Péc, 26. Matěj Korbel, 32. Ondřej Ančinec, 32. Tom Schöniger, 34. Tomáš Smolka; rozhodčí: Tomáš Kapr - Filip Moravec; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Matěj Trnka 13 - Roman Zápolský 12; po třetinách: 0:0, 1:4, 0:4;
36:00
34:59
Vyloučen hráč Tomáš Riedl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Dominik Šíbl (1:8).
32:08
Vyloučen hráč Milan Kovařík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
31:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tom Schöniger, asistoval Tomáš Smolka (1:7).
31:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Jaromír Péc (1:6).
25:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Jaromír Péc (1:5).
24:00
24:00
22:00
Ve druhé třetině už Vary svou převahu přetavují v góly a postupně navyšují vedení
21:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Matěj Korbel (1:4).
20:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Ondřej Ježek, asistoval Jan Bílý (1:3).
20:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tom Schöniger, asistoval Dominik Šíbl (0:3).
19:04
16:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Riedl, asistoval Petr Šťovíček (0:2).
12:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí, asistoval Dominik Šíbl (0:1).
12:00
12:00
07:26
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Matěj Trnka; hráči v poli: Adam Jančařík, Ondřej Ježek, Ondřej Gutwirth, Lukáš Mařík, Filip Frank