2:2
1:5
- : -

Florbal Sokolov - FB Hurrican Karlovy Vary 5:12
4. Aleš Hoch, 12. Ondřej Rachunek, 14. Jan Hlavsa, 23. Jan Hlavsa, 36. Ondřej Rachunek - 1. Dominik Šíbl, 2. Jaromír Péc, 3. František Kavúr, 6. Dominik Šíbl, 8. Jaromír Péc, 22. Ondřej Ančinec, 23. Martin Krejčí, 28. Dominik Šíbl, 29. Ondřej Ančinec, 29. Dominik Šíbl, 33. Patrik Konopásek, 33. Jaromír Péc; rozhodčí: Vladislav Klouda - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:6; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jiří Pokorný 18 - Ondřej Strnad 15; po třetinách: 2:5, 2:2, 1:5;
36:00
35:56
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Petr Šťovíček.
35:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Rachunek, asistoval Aleš Hoch (5:12).
35:04
Vyloučen hráč Tomáš Riedl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Štěpán Maaz (4:12).
32:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Patrik Konopásek, asistoval František Kavúr (4:11).
31:33
Vyloučen hráč Luděk Lejba družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
31:26
Timeout Florbal Sokolov
28:54
Karlovarští rozebírají hostující obranu a přidávají jeden gól za druhým
28:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Dominik Šíbl, asistoval Tomáš Smolka (4:10).
28:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Matěj Korbel (4:9).
27:02
24:00
24:00
23:29
Vyloučen hráč Jaromír Péc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
22:39
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa bez asistence (4:7).
22:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí, asistoval Luděk Lejba (3:7).
21:56
19:17
Vyloučen hráč Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
19:17
Vyloučen hráč Luděk Lejba družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:10
Vyloučen hráč Tomáš Riedl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
13:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa bez asistence (3:5).
12:00
12:00
11:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Rachunek, asistoval Jan Hlavsa (2:5).
10:28
Vyloučen hráč Milan Kovařík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Ondřej Ančinec (1:5).
05:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Dominik Šíbl, asistoval Martin Krejčí (1:4).
03:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Jan Hlavsa (1:3).
02:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil František Kavúr bez asistence (0:3).
01:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Matěj Korbel (0:2).
00:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Dominik Šíbl, asistoval Luděk Lejba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Klouda a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Ondřej Strnad; hráči v poli: Luděk Lejba, Petr Šťovíček, Martin Krejčí, Tomáš Smolka, Dominik Šíbl