2:2
3:1
- : -

FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA - 1. MVIL Ostrava B 7:3
2. Vojtěch Lukšík, 12. Roman Pecen, 19. Lukáš Sedlák, 21. Šimon Tománek, 29. Šimon Tománek, 32. Jan Kubečka, 39. Vojtěch Lukšík - 20. Michal Guldan, 22. Jan Zmrzlík, 35. Filip Slovák; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kolowrat ? - Lukáš Juchelka ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:1;
39:00
38:18
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Vojtěch Lukšík, asistoval Dalibor Matúš (7:3).
34:06
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Filip Slovák, asistoval Adam Hostovičák (6:3).
31:11
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Jan Kubečka, asistoval Martin Musialek (6:2).
28:37
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Šimon Tománek, asistoval Dalibor Matúš (5:2).
26:00
26:00
25:26
Vyloučen hráč Filip Slovák družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za špatné střídání.
21:57
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Jan Zmrzlík, asistoval Tony Skřipčák (4:2).
20:48
19:30
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Michal Guldan, asistoval Jan Zmrzlík (3:1).
18:29
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Lukáš Sedlák, asistoval Roman Pecen (3:0).
13:00
13:00
12:08
Vyloučen hráč Jiří Hulák družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za blokování hokejky.
11:48
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Roman Pecen, asistoval Martin Musialek (2:0).
01:43
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Vojtěch Lukšík, asistoval Marek Bober (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava B: brankář: Lukáš Juchelka; hráči v poli: Matěj Vráblík, Jan Zmrzlík, Michal Guldan, Tony Skřipčák, Jiří Hulák