1:3
3:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FBC RAMOS ROKYCANY 4:6
15. Ondřej Ježek, 26. Ondřej Ježek, 27. Ondřej Gutwirth, 32. Jan Pelikán - 4. Ondřej Váně, 6. Lukáš Mašek, 7. Filip Pokorný, 13. David Šavel, 15. David Šavel, 24. David Šavel; rozhodčí: Tomáš Kapr - Filip Moravec; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Matěj Trnka 9 - Matěj Urban 13; po třetinách: 0:3, 1:3, 3:0;
31:55
Timeout FBC RAMOS ROKYCANY
31:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jan Pelikán bez asistence (4:6).
26:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Ondřej Gutwirth, asistoval Adam Jančařík (3:6).
25:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Ondřej Ježek, asistoval Filip Frank (2:6).
24:00
24:00
23:11
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil David Šavel, asistoval Lukáš Mašek (1:6).
14:38
14:24
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil David Šavel bez asistence (0:5).
14:24
Vyloučen hráč Filip Pokorný družstva FBC RAMOS ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
13:07
Vyloučen hráč Filip Pokorný družstva FBC RAMOS ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
12:39
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil David Šavel, asistoval Ondřej Váně (0:4).
12:00
12:00
06:58
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Filip Pokorný, asistoval Lukáš Šůcha (0:3).
05:26
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Lukáš Mašek, asistoval Ondřej Váně (0:2).
03:56
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval David Šavel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC RAMOS ROKYCANY: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: David Šavel, Jakub Potůček, Ondřej Váně, Lukáš Mašek, Tomáš Masaryk
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Matěj Trnka; hráči v poli: Adam Jančařík, Ondřej Ježek, Lukáš Mařík, Filip Frank, Ondřej Gutwirth