- : -
FBS Olomouc
FBC Přerov

FBS Olomouc - FBC Přerov 2:0
19. Lukáš Frydrych, 23. Lukáš Frydrych; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Derich ? - Václav Raška ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:0;
45:00
40:46
Timeout FBC Přerov
30:00
30:00
22:32
Vyloučen hráč Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Frydrych, asistoval Matouš Balner (2:0).
18:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Frydrych, asistoval Jaromír Šenkeřík (1:0).
15:00
15:00
13:30
Vyloučen hráč Ondřej Kowalik družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
10:44
Vyloučen hráč Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Martin Filka, Matěj Ševčík, Milan Otevřel, Tobiáš Pavliš, Jakub Zdráhal
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Adam Derich; hráči v poli: Jaromír Šenkeřík, Šimon Borik, Tomáš Skoupil, Lukáš Frydrych, Rostislav Pavlíček