3:1
6:0
- : -

FbC Asper Šumperk - FBC Playmakers Prostějov 13:1
1. Jan Mannl, 2. Karel Mareček, 3. Jiří Dittrich, 4. Jan Mannl, 13. Jan Mannl, 13. Jan Mannl, 23. Jan Mannl, 25. Ondřej Sitta, 29. Ondřej Sitta, 33. Ondřej Sitta, 35. Jiří Dittrich, 35. Jan Mannl, 36. Jan Mannl - 18. Jakub Piňos; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Fleischmann ? - Miroslav Vatter ?; po třetinách: 4:0, 3:1, 6:0;
36:00
35:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Karel Mareček (13:1).
34:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl bez asistence (12:1).
34:01
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Dittrich, asistoval Jakub Basler (11:1).
32:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Jan Mannl (10:1).
31:02
Vyloučen hráč Jiří Dittrich družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra na zemi.
28:18
24:04
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta bez asistence (8:1).
24:00
24:00
22:43
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl bez asistence (7:1).
17:22
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Jakub Piňos, asistoval Filip Šubrt (6:1).
12:45
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Ondřej Sitta (6:0).
12:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Viktor Patsch (5:0).
12:00
12:00
04:57
Vyloučen hráč Jiří Dittrich družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
03:58
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Tomáš Cikryt (4:0).
02:01
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Dittrich, asistoval Jakub Minář (3:0).
01:51
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Karel Mareček bez asistence (2:0).
00:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Vojtěch Blana.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Playmakers Prostějov:
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Pavel Fleischmann; hráči v poli: Karel Mareček, Jan Mannl, Ondřej Sitta, Tomáš Cikryt, Viktor Patsch