4:0
3:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - SK Meťák České Budějovice 10:4
2. Tobiáš Jan Všechovský, 4. Jan Šimic, 8. Martin Novák, 17. Filip Šimek, 20. Tobiáš Jan Všechovský, 22. Jakub Píša, 28. Tobiáš Jan Všechovský, 33. Jakub Píša, 39. Jiří Šustr, 42. Jakub Píša - 2. Jindřich Zettner, 7. Lukáš Čipera, 15. Jakub Jiráček, 44. Jakub Jiráček; rozhodčí: Josef Krčmář - Tomáš Mareš; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Rytíř ? - Tomáš Sedlák ?, Matěj Grimbosch ?; po třetinách: 3:3, 4:0, 3:1;
45:00
43:33
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Jiráček, asistoval Marcel Řežáb (10:4).
41:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Jiří Šustr (10:3).
38:06
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jiří Šustr bez asistence (9:3).
35:30
Vyloučen hráč Matyáš Sadvár družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:38
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Vít Hovorka (8:3).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Grimbosch družstva SK Meťák České Budějovice
30:00
30:00
27:52
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval Martin Novák (7:3).
21:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Filip Šimek (6:3).
19:08
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval Vít Hovorka (5:3).
18:00
17:44
Vyloučen hráč Matěj Hladík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
16:18
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Filip Kopřiva (4:3).
15:00
15:00
14:34
13:15
Vyloučen hráč Filip Kopřiva družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
07:14
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Filip Kopřiva (3:2).
06:00
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Čipera, asistoval Marcel Řežáb (2:2).
03:19
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Filip Kopřiva (2:1).
01:53
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jindřich Zettner, asistoval Matěj Hladík (1:1).
01:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval Jan Šimic (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Krčmář a Tomáš Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Jiří Šustr, Filip Kopřiva, Filip Šimek, Martin Novák