4:0
11:2
- : -

SK Meťák České Budějovice - FK Santos - Jiskra Třeboň 17:3
7. Ondřej Kočka, 9. Martin Smudek, 14. Martin Šlajs, 18. Tomáš Bezpalec, 19. Ondřej Lavička, 23. Jan Berger, 28. Prokop Hruška, 28. Martin Smudek, 31. Martin Kořenský, 31. Ondřej Lavička, 32. Ondřej Kočka, 35. Filip Pírka, 35. Lukáš Valeš, 36. Prokop Hruška, 37. Martin Smudek, 38. Lukáš Valeš, 39. Jakub Vaňata - 1. Jan Podolák, 33. Jan Podolák, 38. Martin Záruba; rozhodčí: Martin Hrubec - Filip Trkovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Filip Šťástka ? - Tadeáš Valenta ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 11:2;
39:00
38:05
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Vaňata bez asistence (17:3).
37:23
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Valeš, asistoval Ondřej Kočka (16:3).
37:13
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Martin Záruba, asistoval Tomáš Hroděj (15:3).
36:04
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Smudek, asistoval Jan Berger (15:2).
35:57
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Prokop Hruška, asistoval Filip Pírka (14:2).
34:44
34:18
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Filip Pírka, asistoval Ondřej Kočka (12:2).
32:10
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Jan Podolák, asistoval Filip Holický (11:2).
31:06
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Kočka, asistoval Lukáš Valeš (11:1).
30:31
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Lavička, asistoval Martin Smudek (10:1).
30:11
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Kořenský bez asistence (9:1).
27:42
27:01
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Prokop Hruška, asistoval Jan Berger (7:1).
26:00
26:00
22:38
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jan Berger, asistoval Martin Smudek (6:1).
18:41
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Lavička bez asistence (5:1).
17:57
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Tomáš Bezpalec, asistoval Martin Kořenský (4:1).
13:24
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Šlajs, asistoval Martin Kořenský (3:1).
13:00
13:00
12:01
Vyloučen hráč Martin Záruba družstva FK Santos - Jiskra Třeboň na 2 minuty za hra rukou.
08:23
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Smudek, asistoval Ondřej Lavička (2:1).
06:48
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Kočka, asistoval Jiří Šoupa (1:1).
03:45
Vyloučen hráč Jáchym Peprný družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
00:19
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Jan Podolák, asistoval Lukáš Michal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Filip Trkovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Santos - Jiskra Třeboň: brankář: Tadeáš Valenta; hráči v poli: Lukáš Michal, Jan Faktor, Tomáš Hroděj, Jan Podolák, Martin Záruba