0:2
0:2
- : -

TJ Plamen Chodov - SPORT CLUB Klatovy 0:5
10. Klára Malá, 22. Eliška Mídová, 24. Daniela Lorencová, 30. Kristýna Štampachová, 33. Eliška Mídová; rozhodčí: Martin Klán - Matyáš Ehm; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kamila Pěkná 22 - Denisa Guziová 19; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:2;
33:00
Vyloučen hráč Eliška Jará družstva TJ Plamen Chodov na 2 minuty za hrubost.
32:53
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Eliška Mídová, asistoval Valerie Mídová (0:5).
29:49
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kristýna Štampachová, asistoval Daniela Lorencová (0:4).
24:00
24:00
23:57
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Daniela Lorencová, asistoval Kristýna Štampachová (0:3).
21:40
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Eliška Mídová, asistoval Veronika Šafandová (0:2).
16:12
Vyloučen hráč Simona Šteflová družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
09:34
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Klára Malá, asistoval Eliška Mídová (0:1).
07:20
Vyloučen hráč Kateřina Báchorová družstva TJ Plamen Chodov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy: brankář: Denisa Guziová; hráči v poli: Simona Šteflová, Anna Bělochová, Kristýna Štampachová, Daniela Lorencová, Hana Maňasová