4:0
2:0
- : -

FBC ZŠ Uničov - FBC Vikings Kopřivnice 9:0
5. Zdeněk Marčon, 13. Zdeněk Marčon, 15. Martin Ostravský, 22. Adam Caletka, 23. Zdeněk Marčon, 29. Jan Zedník, 30. Lukáš Chuděj, 38. Jakub Zámečník, 43. Michal Dohnal; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hublar ? - Jan Bartoň ?; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:0;
45:00
42:27
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal, asistoval Jakub Zámečník (9:0).
37:32
Vyloučen hráč Adam Caletka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
37:00
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník bez asistence (8:0).
31:00
Nutno podotknout, že do zápasu nastoupili v dresu Vikingů i jejich dva brankáři! SAY NO TO RACISM!
30:00
30:00
29:26
S Chudějem Uničov nezchudne, když připsal 7. gól pro žlutočerný celek.
29:18
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Chuděj, asistoval Zdeněk Marčon (7:0).
28:30
Zedník prokázal svoji nápravu ze svého obdrženého trestu a lepší si reputaci svým individuálním gólem z mezikruží.
28:29
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jan Zedník bez asistence (6:0).
27:45
Uničovský tlak pokračuje, nicméně Kopřivnice obětavě brání a vzdoruje.
25:20
V 19:00 Vás zveme ke sledování NHL derby mezi New Jersey Devils (čti Debils) proti New York Rangers.
23:53
Trocha historie: Vikingové byli skandinávští mořeplavci, kteří se v 8. – 11. století vydávali na „viking“ – loupeživé výpravy do jižní a západní Evropy. zdroj: Wikipedia.org
22:30
Sundejte čepice, máme tu HATTRICK! Marčoňovi to dnes pálí a posílá své druhy do vedení 5:0. Jak by řekl tenista: "Tady smrdí kanár."
22:29
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval David Šebesta (5:0).
21:28
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Caletka, asistoval Martin Mirga (4:0).
19:38
Dohnal se stále trápí. Jeho dorážka do prázdné brány končí v ochranné síti.
17:25
Herní okénko: Uničov okupuje Vikingskou půdu. Vikingové spoléhají na partyzánský boj v podobě rychlých samostatných úniků.
15:18
Kopřivnice do druhé půle doslova vletěla, když se dostali do šance, která bohužel nezasáhla zařízení.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Martin Ostravský bez asistence (3:0).
14:57
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:25
Marčoň se již podruhé nemýlí a posílá své čmeláky do vedení 2:0.
12:21
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon bez asistence (2:0).
10:58
Dohnal měl "na lopatě" dvojnásobné vsítění gólu, oba pokusy skončily bez úspěchu.
08:03
Uničovští čmeláci si tvoří nebezpečné šance. Kopřivnický brankář má hodně práci, ale drží svou svatyni pouze s jedním obdrženým gólem.
04:50
Zedník byl hrubý jako tvrdý ukrajinský zedník a tím si vysloužil dvouminutový trest.
04:44
Vyloučen hráč Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
04:33
Po technických problémech se hlásíme z komentátorského stanoviště! U mikrofonu se představuje Rostislav Pavlíček spolu s Jaromírem Šenkeříkem.
04:12
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Jan Goršanov, Jakub Kostelník, Vojtěch Žáček, Tomáš Janek, Vít Buzek
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Daniel Zmrzlý, Jakub Zámečník, Zdeněk Marčon, Adam Čundrle, Michal Dohnal