5:1
1:2
- : -

Sportovní klub Fbc Most - TJ Lokomotiva Louny 8:4
2. Vladimír Harant, 4. Petr Řeháček, 20. Ljubislav Djuranovič, 22. Ljubislav Djuranovič, 25. Ljubislav Djuranovič, 26. Petr Řeháček, 30. Petr Řeháček, 40. Ljubislav Djuranovič - 11. Aleš Linka, 19. Aleš Linka, 33. Radek Korbička, 36. Martin Marek; rozhodčí: David Scholz - Karel Švec; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Lenko ? - Karel Švíka ?; po třetinách: 2:1, 5:1, 1:2;
45:00
41:10
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
40:25
Vyloučen hráč Josef Helšus družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
39:11
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Ljubislav Djuranovič, asistoval Jiří Jelínek (8:4).
35:54
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Jakub Laurich (7:4).
32:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Radek Korbička, asistoval Aleš Linka (7:3).
30:00
30:00
29:34
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Petr Řeháček, asistoval Roman Miškolci (7:2).
27:10
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
25:54
24:48
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Ljubislav Djuranovič, asistoval Petr Řeháček (5:2).
21:24
19:55
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Ljubislav Djuranovič, asistoval Roman Miškolci (3:2).
18:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Marek (2:2).
15:00
15:00
10:07
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Radek Korbička (2:1).
03:24
01:47
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Vladimír Harant, asistoval Lukáš Ledvina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Karel Švíka; hráči v poli: Milan Čížek, Josef Helšus, Jaroslav Bielik, Martin Marek, Aleš Linka