1:0
6:1
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - Sport Eden Beroun 7:1
4. Petr Matzner, 14. Radek Kencl, 17. Vojta Lesák, 19. David Hasman, 21. Vojta Lesák, 24. Vojta Lesák, 25. David Hasman - 18. Jakub Staniek; rozhodčí: Adam Florián - Vít Žebra; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jitka Pichlíková ? - Jan Bubeník ?; po třetinách: 1:0, 6:1;
26:00
24:25
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil David Hasman, asistoval Vojta Lesák (7:1).
23:45
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojta Lesák, asistoval David Hasman (6:1).
22:15
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
20:56
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojta Lesák, asistoval Radek Kencl (5:1).
18:41
17:09
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jakub Staniek, asistoval Tomáš Bubeník (3:1).
16:37
Timeout Sport Eden Beroun
16:37
13:11
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Radek Kencl bez asistence (2:0).
13:00
13:00
07:11
Vyloučen hráč Tomáš Bartůněk družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:58
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Petr Matzner bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Florián a Vít Žebra.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Jan Bubeník; hráči v poli: Jakub Staniek, Michal Janoušek, Lukáš Frank, Lukáš Hlávka, Rafael Jelínek