1:0
3:1
- : -

Florbal Chomutov B - Florbal Teplice B 7:3
11. Jiří Schäfferhans, 11. Ondřej Soukup, 14. Vojtěch Bernas, 23. Daniel Fokt, 31. Ondřej Halej, 41. Ondřej Halej, 42. Jakub Štěrba - 3. Karel Bursa, 5. Dan Becher, 34. Karel Bursa; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Patera ? - Daniel Weiss ?; po třetinách: 3:2, 1:0, 3:1;
45:00
41:35
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Marek Borovička (7:3).
40:43
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Halej, asistoval Vít Andrle (6:3).
33:01
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Karel Bursa, asistoval Tomáš Soukup (5:3).
30:56
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Halej, asistoval Daniel Fokt (5:2).
30:00
30:00
22:14
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Fokt, asistoval Filip Nový (4:2).
15:00
15:00
13:50
Vyloučen hráč Dan Becher družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za sekání.
13:30
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Soukup (3:2).
10:50
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Vít Andrle (2:2).
10:06
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jiří Schäfferhans, asistoval Lukáš Bohuňovský (1:2).
09:24
Vyloučen hráč Marek Borovička družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře.
04:12
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Dan Becher bez asistence (0:2).
02:51
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice B: brankář: Daniel Weiss; hráči v poli: Tomáš Soukup, Patrik Hanauer, Jan Zahn, Tomáš Weiss, Lukáš Tittel