0:0
1:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - GO - GO Horšovský Týn 1:2
35. Patrik Konopásek - 4. Jan Klas, 32. Lukáš Plášil; rozhodčí: Martin Klán - Daniel Pešek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Strnad 16 - Dominik Votava 12; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:1;
36:00
35:06
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
34:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Patrik Konopásek, asistoval Tom Schöniger (1:2).
31:09
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Lukáš Plášil, asistoval Tomáš Wolf (0:2).
25:44
Vyloučen hráč Ondřej Sloup družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za sekání.
24:17
Vyloučen hráč Ondřej Štarman družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:59
6:4 poměr střel ve prospěch H. Týna. Mnoho nevyužitých šancí, závarů před oběma brankami a nebo brejkových situací.... takový byl obraz 2. třetiny tohoto utkání
12:00
12:00
11:59
Poměr střel 6:5 ve prospěch H. Týna 10 sekund před koncem neuznaný gól pro útočícího hráče Go-Ga v brankovišti - a to tam ani být nemusel
03:08
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Jan Klas, asistoval Richard Prokš (0:1).