1:3
3:4
- : -

DDM Dynamo Teplice - Florbal Chomutov B 5:7
14. Pavel Zeman, 27. Jan Doležal, 34. Jan Doležal, 34. Jiří Günther, 35. Filip Jahodář - 16. Daniel Fokt, 20. Jakub Štěrba, 30. Ondřej Soukup, 31. Jakub Štěrba, 32. Vít Andrle, 34. Ondřej Halej, 44. Daniel Fokt; rozhodčí: Jitka Píšová - Klára Kafková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Podlucký ? - Tomáš Patera ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 3:4;
45:00
43:11
Timeout DDM Dynamo Teplice
43:11
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Fokt, asistoval Ondřej Soukup (5:7).
34:23
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Filip Jahodář, asistoval Pavel Zeman (5:6).
33:29
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Petr Šnejdar (4:6).
33:19
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Petr Šnejdar (3:6).
33:03
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Halej, asistoval Jakub Štěrba (2:6).
31:44
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Vít Andrle, asistoval Marek Borovička (2:5).
30:53
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Štěrba bez asistence (2:4).
30:00
30:00
29:58
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Eliška Šidlochová (2:3).
26:46
19:00
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Halej (1:2).
15:13
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Fokt, asistoval Marek Selinger (1:1).
15:00
15:00
13:02
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Jiří Czerwenka (1:0).
05:24
Vyloučen hráč Jan Doležal družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Klára Kafková.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B:
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Podlucký; hráči v poli: Lukáš Jánský, Marek Šnobr, Petr Vandrovec, Jiří Günther, Jiří Czerwenka