1:1
2:1
- : -

Fbc Excalibur Šternberk - FBC Mohelnice 4:4
1. Jan Večerka, 21. Adam Kupka, 42. Jan Večerka, 45. Jindřich Novák - 1. Karel Brulík, 8. Adam Špička, 28. Adam Navrátil, 44. Karel Brulík; rozhodčí: Lukáš Vaněk - Jakub Palowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Jan Vorálek ? - Jakub Haltmar ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1;
45:00
44:12
Timeout FBC Mohelnice
44:12
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jindřich Novák, asistoval Jan Večerka (4:4).
44:03
Timeout Fbc Excalibur Šternberk
43:42
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Karel Brulík, asistoval Filip Sedmera (3:4).
41:17
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Jan Vorálek (3:3).
30:00
30:00
27:57
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Adam Špička (2:3).
20:57
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Adam Kupka bez asistence (2:2).
20:40
Vyloučen hráč Miroslav Školut družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
07:38
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Špička, asistoval Karel Brulík (1:2).
01:23
Vyloučen hráč Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:24
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Jindřich Novák (1:1).
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Karel Brulík, Adam Navrátil, Jakub Weiss, Filip Sedmera, Adam Špička
00:00
Line-up domácích Fbc Excalibur Šternberk: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Jindřich Novák, Jan Večerka, Antonín Koryťák, Adam Kupka, Jan Petričák