0:4
2:5
- : -

TJ Sokol Chýnov - Spartak Pelhřimov B 4:13
10. Otto Strakatý, 12. Marek Čeněk, 34. Ondřej Vachta, 43. Josef Papež - 2. Branislav Drgoňa, 3. Libor Čech, 5. Jiří Žák, 15. Jiří Žák, 17. Martin Kos, 18. Libor Čech, 22. Luděk Charouzek, 30. Libor Čech, 32. Libor Čech, 37. Jiří Žák, 38. Jiří Žák, 44. Jiří Žák, 45. Jiří Žák; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Ondřej Pech; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Menšík ? - Ondřej Kocián ?; po třetinách: 2:4, 0:4, 2:5;
45:00
44:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Kos (4:13).
43:06
42:33
Honza krom chleba s máslem k snídani maže i dnes na soupeřovi hole. Chýnov snižuje!
42:32
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Josef Papež, asistoval Otto Strakatý (4:11).
40:28
Chýnov v přesilové hře příliš nehrozí
38:51
Vyloučený Čech se hájí slovy "Já jsem zakopl". U rozhodčích nenachází pochopení. Přesilová hra pro Chýnov.
38:50
Vyloučen hráč Libor Čech družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za bránění ve hře.
37:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Libor Čech (3:11).
36:15
Pelhřimovský tým předvedl neuvěřitelný taktický manévr! Zmátl hráče Chýnova tím, že hrál po dlouhou dobu ve čtyřech, přičemž pátý hráč vběhl na hriště při náhře lemující hostující střídačku. Protiútok a chladnokrevné zakončení šedivého lodivoda Jiřího Žáka. Situace hodná extraligového týmu!
36:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Vojtěch Mozr (3:10).
34:47
Knězů pokouší štěstěnu při rozehře přesilovky, odvážný to mladík!
34:05
Vyloučen hráč Vojtěch Ingr družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za bránění ve hře.
33:02
Zajíček nedokázal zablokovat střelu Vachty, ta končí v síti
33:01
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Ondřej Vachta, asistoval Vojtěch Ingr (3:9).
32:00
Čech opět úspěšný proti brankáři Chýnova
31:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Libor Čech bez asistence (2:9).
31:05
Vyloučen hráč Otto Strakatý družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:05
Čech zřejmě prorval síť, o přestávce kontrolujeme!
29:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Libor Čech bez asistence (2:8).
27:58
Strakatý trefuje spojnici za Kociánem
26:53
Čechova střela vykouzlila na tváři Kosa úsměv. Bohužel neměla gólový účinek, ba naopak.
26:10
Kocián krásným zákrokem nedovoluje hráčům Chýnova korigovat skóre
22:58
Knězů si vybíjí frustraci (proč Honzo?) na hráči Chýnova. Zaslouženě míří na trestnou lavici, kde může přemýšlet o svých činech.. #notoviolence
22:57
Vyloučen hráč Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za hrubost.
21:41
Chýnovští se dostávají do akce tři na jednoho, nezvládají jí využít, nahrávku chytá vracející se Pelhřimovský hráč
21:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Martin Kos (2:7).
20:50
Mozr nekompromisním příklepem trefil hostujícího golmana do masky. Nebude potřeba svářeč?
19:55
José Mourinho (čti žozé muríňo) pelhřimovského oddílu vybil znak, bravo Jirko!
17:19
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Libor Čech, asistoval Luděk Charouzek (2:6).
16:03
krásná akce po ose, Žák, Charouzek, Kos, zakončená do poloprázdné branky
16:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Martin Kos, asistoval Luděk Charouzek (2:5).
15:50
Trestné střílení družstva TJ Sokol Chýnov neproměnil Vojtěch Ingr.
15:14
V přestávce jsme pro vás hledali další vtip dne, bohužel neúspěšně. Útěchou může být dnešní výkon nominovaných hráčů z áčka, který lze rovněž považovat za úsměvný.
15:00
15:00
14:47
standartní situaci dobře využil Žák po nahrávce Kosa, chladnokrevně zakončeno Jirko!
14:46
14:21
Kocián nádherným výhozem přes celé hřiště vysunul Kosa do samostatného úniku, bohužel OPĚT BEZ GÓLOVÉHO EFEKTU
11:09
áčkové posily Vlach a Knězů zklamali, samostatný únik krásně zužitkoval Čeněk
11:08
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Marek Čeněk bez asistence (2:3).
09:09
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil Otto Strakatý, asistoval Michal Janíček (1:3).
08:01
Spartak se vykombinoval do rohu, krása!
07:22
Spartak drží opratě zápasu ve svých rukou
05:49
Martin Kos se ujal trestného střílení. Balónek si navedl po modré, přehodil na zelenou, zakvedlal, ale golmana nerozhodil. Martine, měl bys potrénovat.
05:48
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov B neproměnil Martin Kos.
04:55
bafuňář unie Kučera založil protiútok, bohužel soupeře
04:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Luděk Charouzek (0:3).
03:45
Pelhřimovští vstoupili do zápasu velmi aktivně, nedávají soupeři čuchnout
02:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Libor Čech, asistoval Viktor Vlach (0:2).
01:33
Základní článek A-týmu Honza Knězů prošel jak nůž máslem obranou soupeře a do poloprázdné brány nahrál Drgoňovi, který s přehledem zavěsil. Bravo, pelhřimovský Messi!
01:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Branislav Drgoňa, asistoval Jan Knězů (0:1).
00:50
Zajíček ve velké šanci, NEVADÍ TRENÉRE!
00:01
buly pro domácí, Charouzek úspěšný
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov B: brankář: Ondřej Kocián; hráči v poli: Jiří Žák, Libor Čech, Martin Kos, Petr Zajíček, Luděk Charouzek