2:3
0:2
- : -

DDM Horní Počernice ORKA - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 2:5
2. Matyáš Veber, 8. Tomáš Pírko - 3. Tobiáš Uhřík, 6. Michal Mašek, 7. Tobiáš Uhřík, 14. Tomáš Zuska, 21. Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Miroslav Purkrábek - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Rejman ?, Jiří Rejman ? - David Křeček ?, David Křeček ?; po třetinách: 2:3, 0:2;
26:00
20:30
Timeout DDM Horní Počernice ORKA
20:30
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Michal Mašek (2:5).
13:50
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Zuska, asistoval Michal Mašek (2:4).
07:29
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Pírko bez asistence (2:3).
07:12
Vyloučen hráč Jakub Tošnar družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
06:15
05:34
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Tobiáš Uhřík (1:2).
02:09
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Adam Hrdina (1:1).
01:55
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matyáš Veber, asistoval Matěj Březina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Purkrábek a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Jakub Tošnar, Tomáš Zuska, Tobiáš Uhřík, Michal Mašek, Adam Hrdina