3:4
4:3
0:0

SK Florbal Benešov - Kanonýři Kladno B 8:7pn
11. Adam Balík, 12. Tomáš Filip, 13. Tomáš Filip, 14. Tomáš Filip, 17. Tomáš Filip, 18. Lukáš Koukol, 23. Šimon Vlachynský, N Adam Balík - 6. Jan Hejný, 10. Šimon Procházka, 12. Šimon Procházka, 12. Matěj Ptáček, 15. Matěj Ptáček, 24. Šimon Procházka, 26. Lukáš Spurný; rozhodčí: Miroslav Purkrábek - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Benjamin Thomas Kendrick ?, Benjamin Thomas Kendrick ? - Rudolf Michalski ?, Rudolf Michalski ?; po třetinách: 3:4, 4:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč Adam Balík a vstřelil rozhodující gól (8:7).
25:07
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Lukáš Spurný, asistoval Jan Hejný (7:7).
24:39
Vyloučen hráč Matěj Ptáček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:14
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Šimon Procházka bez asistence (7:6).
22:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Šimon Vlachynský, asistoval Tomáš Filip (7:5).
17:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Lukáš Koukol, asistoval Tomáš Filip (6:5).
16:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Filip bez asistence (5:5).
14:41
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Matěj Ptáček bez asistence (4:5).
13:59
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Filip, asistoval Adam Balík (4:4).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Rudolf Michalski družstva Kanonýři Kladno B
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Benjamin Thomas Kendrick družstva SK Florbal Benešov
13:00
13:00
12:59
11:53
11:48
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Matěj Ptáček, asistoval Václav Číhal (1:4).
11:40
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Šimon Procházka, asistoval Jan Hejný (1:3).
10:56
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Adam Balík, asistoval Tomáš Filip (1:2).