2:1
3:0
- : -

TJ Sokol Kostelec nad Labem - FBC Kralupy n/V B 7:2
7. Miroslav Prášil, 10. Miroslav Prášil, 13. David Gadowski, 24. Miroslav Prášil, 28. Miroslav Prášil, 30. Miroslav Prášil, 31. Josef Ševeček - 11. Jakub Manek, 23. Mikuláš Kabrna; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Biderman 20 - Jakub Hoffmann 18; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:0;
36:00
30:45
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Josef Ševeček, asistoval David Gadowski (7:2).
29:38
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Miroslav Prášil, asistoval Vít Pařízek (6:2).
27:35
24:00
24:00
23:36
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Miroslav Prášil, asistoval Tomáš Sláma (4:2).
22:09
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Mikuláš Kabrna, asistoval Filip Janouch (3:2).
13:26
Vyloučen hráč Koloman Knopp družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za sekání.
12:50
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil David Gadowski, asistoval Josef Ševeček (3:1).
12:00
12:00
10:14
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Jakub Manek, asistoval Mikuláš Kabrna (2:1).
09:09
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Miroslav Prášil, asistoval Tomáš Kratochvíl (2:0).
06:18
01:36
Vyloučen hráč David Gadowski družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V B: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Koloman Knopp, Filip Janouch, Mikuláš Kabrna, Jakub Manek, Lukáš Mück