3:0
1:4
- : -

Prague Tigers - Start98 Praha-Kunratice Black 4:5pn
11. Jakub Bernát, 11. Jakub Bernát, 13. Jan Gross, 24. Jakub Pluhař - 17. Adam Kytka, 19. Viktor Beneš, 24. Viktor Beneš, 26. Jakub Kýr, N Filip Lhoták; rozhodčí: Jaroslav Verner - Jan Farář; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Feix ? - Samuel Stündl ?; po třetinách: 3:0, 1:4;

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Adam Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Start98 Praha-Kunratice Black hráč Viktor Beneš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Michal Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Start98 Praha-Kunratice Black hráč Filip Lhoták a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Jan Hiblbauer , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
25:05
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice Black vstřelil Jakub Kýr, asistoval Viktor Beneš (4:4).
23:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Pluhař, asistoval David Veleba (4:3).
23:01
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice Black vstřelil Viktor Beneš, asistoval Oliver Krutý (3:3).
21:58
Vyloučen hráč Samuel Stündl družstva Start98 Praha-Kunratice Black na 2 minuty za hra rukou.
18:51
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice Black vstřelil Viktor Beneš, asistoval Jakub Kýr (3:2).
16:32
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice Black vstřelil Adam Kytka, asistoval Kryštof Šejnost (3:1).
13:00
13:00
12:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Gross, asistoval David Veleba (3:0).
10:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Bernát, asistoval Adam Novák (2:0).
10:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Bernát, asistoval Jakub Pluhař (1:0).