5:4
1:2
- : -

Technology Florbal MB Black - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:6pn
1. Matěj Zajíček, 3. Matěj Zajíček, 5. Tomáš Červinka, 6. Matěj Zajíček, 9. Michal Fišera, 21. Matěj Zajíček, N Kryštof Kostroun - 4. Matěj Vosátka, 12. Matěj Vosátka, 13. Lukáš Trnka, 13. Matěj Vosátka, 18. Lukáš Trnka, 23. Tomáš Fryš; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Kopal ? - Josef Kraus ?; po třetinách: 5:4, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB Black hráč Jakub Langer a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Vojtěch Bílek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB Black hráč Kryštof Kostroun a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Tomáš Trnka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB Black hráč Ondřej Pechan , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
25:57
Vyloučen hráč Jakub Lamberk družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:11
Timeout Technology Florbal MB Black
25:11
Vyloučen hráč Ondřej Pechan družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Fryš bez asistence (6:6).
20:47
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Matěj Zajíček, asistoval Tomáš Červinka (6:5).
17:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Trnka, asistoval Šimon Taraba (5:5).
13:00
13:00
12:41
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Martin Ševít (5:4).
12:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Trnka, asistoval Martin Ševít (5:3).
11:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Lukáš Vašíček (5:2).
08:10
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Michal Fišera bez asistence (5:1).
05:45
04:46
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Tomáš Červinka, asistoval Matěj Zajíček (3:1).
04:38
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Tomáš Fryš.
03:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Vojtěch Bílek (2:1).
02:10
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Matěj Zajíček, asistoval Michal Fišera (2:0).