1:1
3:3
- : -

FBC Draci Říčany bílí - Viking TJ Kobylisy 5:4pn
6. Šimon Vašut, 17. Antoine Thirouard, 19. Richard Skořepa, 23. Jakub Tománek, N Jakub Fáber - 6. Marek Dostál, 16. Alexander McIntosh, 20. Lukáš Procházka, 21. Lukáš Procházka; rozhodčí: Daniel Fišer - Filip Rabiňák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Ondřej Kukol ? - Matyáš Rychetský ?; po třetinách: 1:1, 3:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany bílí hráč Kilián Smetánka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Viktor Štípek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany bílí hráč Jiří Šťastný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč Adam Kropík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany bílí hráč Jakub Fáber a vstřelil rozhodující gól (5:4).
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
25:06
Vyloučen hráč Vojtěch Vořech družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za sekání.
22:21
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jakub Tománek, asistoval Richard Skořepa (4:4).
20:27
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka bez asistence (3:4).
19:39
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Jakub Matoušek (3:3).
18:45
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Richard Skořepa, asistoval Jakub Tománek (3:2).
16:14
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Antoine Thirouard, asistoval Šimon Jiroušek (2:2).
15:26
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Alexander McIntosh, asistoval Marek Dostál (1:2).
13:00
13:00
11:23
Trestné střílení družstva Viking TJ Kobylisy neproměnil Lukáš Procházka.
05:30
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál, asistoval David Sus (1:1).
05:16
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Šimon Vašut, asistoval Antoine Thirouard (1:0).
01:06
Vyloučen hráč Jakub Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.