2:1
2:2
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:5
23. Jiří Štěpánek, 39. Michael Kořének, 53. Martin Janeček, 59. Martin Janeček - 10. Kryštof Indruch, 20. Jiří Suchomel, 38. Jiří Suchomel, 51. Jiří Suchomel, 58. Jakub Dvořák; rozhodčí: Pavel Brückner - Marek Loskot; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 12 - Radek Šafář 28; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:2;
60:00
Střely ve třetí 8:4. Celkem 32:17 pro domácí.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Romana Jandy: Krásný zápas. Vedeme v sérii, ale zpět nohama na zem, furt jsme outsider. Díky soupeři, rozhodčím, divákům.
60:00
Komentář domácího kouče, pana Lukáše Ondrouška: "Prvních 10 minut jsme drželi soupeře pod tlakem, ale svou převahu jsme nevyužili, pak jsme začali být nervózní a to se projevilo hlavně ve finální fázi. Když už jsme se dostali k nějaké střele, zasáhl soupeřův vynikající gólman. Díky soupeři za utkání. "
60:00
59:57
V posledních vteřinách ještě pokusy Kořénka a Janečka. Brno si ale odváží první výhru v sérii.
58:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (4:5).
58:39
Skrumáž před bránou a je opět sníženo!
57:58
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
57:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Dvořák bez asistence (3:5).
57:58
Nejspíš konec. Domácí unavené pětce teď vůbec nevyšla už rozehra a Brno trestá.
56:40
Kubíček podržel teď domácí, už mohlo být hotovo...
56:08
Co jsem slyšel kolem sebe, tak teď domácí od vyrovnání dělila pouze konstrukce.
55:02
Haša nejen podržel míček v oslabení za bránou, málem ještě našel před bránou Kořénka.
53:56
Kubíček pěkný zákrok.
53:13
Vyloučen hráč Michal Samohýl družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:13
Tentokrát si posedí domácí hráč.
52:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Michal Kundrata (3:4).
52:20
Janeček dostává dobrý pas a se štěstím přece jen snižuje!
52:12
Haša nad.
51:58
Janeček to zkusil opět z úhlu, Šafář vyrazil.
51:04
Jančík se to z úhlu neúspěšně pokusil procpat.
50:32
Vyloučen hráč Radovan Zelený družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
50:27
Uvidíme trest.
50:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Jakub Dvořák (2:4).
50:06
2:4.
49:52
Kundrata se prodral k zakončení z půlky, Šafář ale tento pokus s ledovým klidem chytil.
47:53
Samohýl se napřahoval k velkému zakončení, to ale zblokoval bek.
47:11
Hašova zadovka by byla super, kdyby tam zrovna stál některý spoluhráč.
46:04
Janečkovi se teď docela daří rozhýbat hru pro svůj tým.
45:00
Kdyby se mě někdo zeptal, jak vypadá urputný florbal, ukázal bych mu tuhle podívanou.
38:47
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Michal Kundrata (2:3).
38:47
Teď konečně trochu štěstí pro domácí a šťastnou trefou snižují.
37:58
37:58
Na chvíli volný Suchomel zvyšuje na 3:1.
37:00
Šafář si podle dnešního výkonu zřejmě myslí, že chytá finále Stanley Cupu. Rozdílový hráč.
34:57
Janečkova jedovatá, Šafář nohou vyrazil.
33:52
Haša odstaven, ale hned se vrátil a čistě se dostal zpět k míčku. Nakonec z toho ale nic nebylo.
31:10
Haša bojuje jako lev a v každém střídání ukazuje svou důležitost pro tým.
29:51
Kundrata na vteřinu volný při rozehře, ale nakonec byla stejně jeho střela blokována.
28:37
Kubíček neskutečný zákrok.
27:22
Výborný Kubíčkův výhoz, Haša bohužel nezachytil.
26:54
Kundrata vedle.
24:20
Šafář zasahuje.
23:57
I Kundrata se teď procvičil v tom, nechat míček za sebou.
22:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Michal Kundrata (1:2).
22:02
Štěpánek rozvášnil několik diváků v hledišti.
20:25
Už po pár vteřinách jsme v podání kulatého nesmyslu viděli tango na brankové čáře, Šafář měl ale ruku rychlou jak poslední pistolník na divokém západě.
19:18
Hašovo nahození z dálky bylo nebezpečné.
16:07
Šafář dostatečně rychlý při přesunu proti pokusu Kundraty zleva.
14:54
Kubíček jedovatý pokus vyrazil maskou a mohl být rád, že ještě z druhé strany dobíhající hráč Sokolu nedokázal dorážet.
13:05
Karpíšek z nebezpečné blízkosti při standardce nedal.