4:2
3:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Sokol Dvůr Králové nL 10:4
3. Jan Horák, 8. Matyáš Pinkas, 10. Tomáš Langer, 18. Patrik Jurco, 20. Jan Horák, 20. Martin Junek, 29. Patrik Jurco, 35. Jan Horák, 43. Martin Junek, 44. Tomáš Langer - 10. Martin Teuber, 21. Václav Vachek, 30. Václav Vachek, 45. Petr Janíček; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 15 - David Stibor 14, Karel Godár 8; po třetinách: 3:1, 4:2, 3:1;
45:00
44:15
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Martin Heřmanský (10:4).
43:22
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Petr John (10:3).
42:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Martin Junek, asistoval David Petráž (9:3).
34:53
Vyloučen hráč Filip Chasák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za držení.
34:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák z trestného střílení (8:3).
30:37
Vyloučen hráč Matyáš Pinkas družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Václav Vachek, asistoval Matouš Vágner (7:3).
28:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval David Petráž (7:2).
20:24
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Václav Vachek, asistoval Pavel Kuneš (6:2).
19:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Martin Junek bez asistence (6:1).
19:32
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Godár družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
19:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Pavel Horák (5:1).
19:10
Vyloučen hráč Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
17:00
15:00
15:00
09:22
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Teuber, asistoval Matouš Vágner (3:1).
09:03
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer bez asistence (3:0).
07:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matyáš Pinkas, asistoval Petr John (2:0).
02:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Chasák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Michal Krejcar, Martin Heřmanský, Pavel Kuneš, Rudolf Suk, Petr Janíček